info@havadanpanorama.com Mobil1:+90 0(507) 599 0029  Mobil2:+90 0(533) 220 1638

BİZ KİMİZ

biz kimiz www.havadanvideo.com

Biz Kimiz

Havadanvideo.com Adrone Medya Prodüksiyon Havadan Video, Fotoğraf, 360° Havadan Panorama Çekim ve Gör. Hiz. Ltd. Şti bünyesinde yer almaktadır. Havadanvideo.com başta Türkiye film ve sinema endüstrisine hizmet vermektedir. Reklam filmleri, televizyon programları, belgesel yapımları ve tv dizileri için profesyonel havadan video çekimlerini yüksek kalitede hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirmektedir. Profesyonel havadan video çekim ekipmanları ile 2010 yılından itibaren havadan video çekim hizmetlerini sunmaktadır.

Havadanvideo.com Türkiye video, film endüstrisinin (Sinema filmleri, Reklam filmleri, Belgesel yapımları, TV Programları, TV Dizileri, Tanıtım Filmleri vb. gibi video içerik üreten tüm medya mecraları) havadan video ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Endüstrinin ihtiyacı olan havadan video çekimlerini profesyonel ekipmanları ile gerçekleştirmektedir. Havadan video çekimlerini müşterilerine en ekonomik ve yüksek kaliteli şekilde sunmaktadır. Havadanvideo.com teknolojinin hızı ile paralel tüm gelişmeleri güncel olarak takip etmektedir.

trt ramazan sevinci havadan video çekimi kamera arkası

Havadanvideo.com'un en belirgin amacı piyasa koşullarındaki en kaliteli içeriği en ekonomik ve hızlı koşullarda müşteriye sunmaktır. İçinde bulunduğumuz çağın gereklilikleri ve gelecek teknolojilerinin yakın takipçisi konumundadır. Havadan video çekim sektöründe en iyi sonuçları kalitededen ödün vermeden en hızlı, en güvenilir yüksek hassasiyetli cihazları üreten profesyonel çekim ekipmanlarını üreten ve sürekli geliştiren firmaların ürünlerini tercih ediyoruz. Hava çekimlerinde Freefly Systems, Mikrokopter ve Graupner olan dünyanın en güvenli radyo kontrol (R/C) ve uçuş sistemlerini kullanıyoruz. Teknolojinin seyrine paralel olarak tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve sistemlerimizi en güncel şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

Havadan video çekimlerinde elektronik stabilizasyon  sistemlerinin öncüsü  Freefly  MōVI serisinin 5 ayrı cihazı olan M5  ve M10 M15 MōVI Pro ve  MōVI Carbon full kit ile en iyi görüntüleri alma garantisi veriyoruz. Freefly marka gimbal sistemleri  dronelarımız ile  full entegre olup havadan çekimlerde bu ekipmanlar ile en iyi sonuçları elde ediyoruz.

Misyonumuz

Yüksek çözünürlüklü (4K UHD, FHD)  kaliteli cihazlar ve profesyonel ekipler ile gerçekleştirilen havadan video görüntülerinin Türkiye Sinema ve Film Endüstrinin hakkı olduğuna inanıyoruz.   Havadanvideo.com olarak endüstrinin ihtiyacı olan en iyi havadan video çekimlerini en hızlı ve ekonomik şekilde sunmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Havadanvideo.com olarak içinde yer alacağımız tüm projelerde yüksek çözünürlüklü kaliteli görüntüden ödün vermeden hızlı ve ekonomik çerçevede hizmet vermeyi sürdürmek. Teknolojiye paralel, müşterilerinin beklentilerine karşı sorumlu anlayışımız ile Türkiye Film ve Sinema Endüstrisinde lider havadan video çekim firması olmak.

Değerlerimiz

Her zaman yenilikçi ve radikal stratejimiz ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun havadan video görüntülerini ekonomik ve hızlı şekilde sunmaktadır.  Var olan kaynakları en etkin şekilde kullanarak çevreye duyarlı, rekabet edilebilir seviyede yüksek kalitede içerik üretmek. Ekonomik sınırlarda yenilik ve gelişmelere açık, müşterilerinin beklentilerini en hızlı şekilde karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunarak kar elde etmek uçuş rotamızdır. Havadan video çekimlerimizin kalitesi gösterdiğimiz emeğin sonuçlarıdır. Havadan video çekimlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar çok beğenilirse, bizim de değerimiz doğru orantıda artacaktır. Profesyonel çekim ekibimiz ve drone pilotlarımız gücümüzün kaynağıdır.

  • Tüm müşterilerimize karşı dürüst ve adil davranmak
  • Müşterilerimizin  hizmetinden duyduğu memnuniyet
  • Sunduğumuz hizmetlerin  yenilikçi, teknolojik olması

Stratejimiz

  • Marka : Müşterilerimizin havadan video çekimlerimizdeki kalite beklentisini karşılayan ve havadan çekim sektöründe en çok tercih edilen marka olmak.
  • Büyüme: Mevcut havadan video çekim sektörlerinde  yeni çekim sistemelerinden faydalanarak ve gelişerek büyümek.
  • İnovasyon: Teknolojinin  gelişmesini yakından takip ederek, bütün çekim süreçlerinde yaratıcılığı zirvede tutarak yenilikçi havadan video çekimleri sunmak.
  • Çalışanlar: Çekim ekibimiz ve pilotlarımız için çalışma koşullarında mükemmelliği hedefleyerek, ekibe  sağlanan faydayı artırarak en çok tercih edilen havadan video şirketi olmak.
  • Müşteriler: Havadan video çekimlerinde sunduğumuz  tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetinde lider havadan video markası olmak.